Praha.cz

 
Business zprávy
Asociace chytrého bydlení reaguje na současné trendy
Pondělí, 11. únor 2013 17:36
Asociace chytrého bydlení reaguje na současné trendy

[Tisková zpráva] Praha, 11. 2. 2013 - Na současné trendy v oblasti životního stylu aktuálně reaguje nově založená Asociace chytrého bydlení, první a jediná svého druhu u nás. Sdružuje firmy, které představují špičku ve sféře inteligentní domácnosti, která by měla přinášet uživatelům nejen komfort, ale také úspory energií, bezpečnost nebo relaxaci.

Celý článek...
 
Obecní pozemky na Vítězném náměstí: místo zlatých vajec pukavci
Pátek, 08. únor 2013 15:03
Obecní pozemky na Vítězném náměstí: místo zlatých vajec pukavci

Lukrativní pozemek mezi ulicemi Jugoslávských partyzánů a Verdunská, který měl vlastníkovi – Městské části Praha 6 - generovat dlouhodobé příjmy, bude prodán za zlomek tržní ceny. Radnice jej bude muset kvůli požadavkům nového občanského zákoníku prodat finanční skupině PPF. Ta k němu již v roce 2011 získala bezúplatně předkupní právo a za pár milionů věcné břemeno. Zastupitelé Strany zelených budou požadovat revizi smluvních závazků na zastupitelstvu, které se sejde na žádost opozice 15. února.

Celý článek...
 
Praha.cz drží krok se životem v Praze
Pondělí, 21. leden 2013 10:51
Praha.cz drží krok se životem v Praze

[Tisková zpráva] Praha, 21. 1. 2013 – Webový portál o životě v Praze změnil vzhled a rozšířil obsah. Stránky www.praha.cz, které slouží Pražanům, turistům i firmám z Prahy a okolí, mají nyní ambice být milovníkům hlavního města ještě blíže než kdy předtím.

Celý článek...
 
Coolhousing: Investice do virtualizačních serverů přináší nové výhody pro zákazníky
Úterý, 08. leden 2013 15:31
Týden sportu v Praze zdarma

Na přelomu roku nasadila společnost Coolhousing výkonnější stroje pro provoz služby virtuálních privátních serverů, díky čemuž mohla při zachování cen navýšit parametry nabízených variant VPS. Stávající VPS Windows převede Coolhousing všem zákazníkům na nové varianty automaticky a zdarma.

Celý článek...
 
Nejlepší serverhousing v Praze
Pondělí, 03. prosinec 2012 12:53
Business zprávy z Prahy: Nejlepší serverhousing v Praze

Pražská společnost Coolhousing se umístila na prvním místě mezi poskytovateli serverhousingů. Z nedávného průzkumu společnosti Webdozers vyšlo najevo, že je příkladnou ukázkou, jak zkombinovat transparentní podmínky a nejnižší ceny na českém trhu. Předmětem průzkumu bylo srovnání technologických i smluvních parametrů služeb jednotlivých poskytovatelů a Coolhousing společně se společností GTS obsadili nejvyšší příčku.

Celý článek...
 


Strana 18 z 18