Praha.cz

 
Business zprávy
Developeři zjišťovali, jak vypadá ideální okolí nových bytů v Praze
Čtvrtek, 01. říjen 2015 08:08
Developeři zjišťovali, jak vypadá ideální okolí nových bytů v Praze

Více než 500 lidí, kteří si v uplynulých letech koupili nové byty v Praze, se zúčastnilo průzkumu ohledně občanské vybavenosti v okolí jejich bydlení.

Celý článek...
 
Evropská asociace ECTA pomůže Dial Telecomu se strategií lepšího pokrytí ČR až 100Mb internetem
Pondělí, 31. srpen 2015 14:27
Dial

Dle usnesení EU má mít každá domácnost možnost se připojit vysokorychlostním internetem do roku 2020; Dial Telecomu má k tomu pomoci zázemí ECTA, asociace s vynikajícím renomé.

Celý článek...
 
Drahé krémy dnes už nahrazují vitamínové injekce
Pátek, 28. srpen 2015 11:34
Mediestetik

Kůže obličeje a dekoltu je v létě vystavena silnému působení slunce, chlóru z bazénů nebo soli v moři. Aby se ještě během podzimu správně regenerovala, je potřeba ji dopřát náležitou péči. Mnoho žen namísto luxusních a drahých krémů dnes už ale upřednostňuje drobné miniinvazivní metody, jakou je třeba mezoterapie.

Celý článek...
 
Počítačových útoků je stále více! Začněte se účinně bránit!
Pondělí, 10. srpen 2015 10:00
Počítačových útoků je stále více! Začněte se účinně bránit!

Na internetu kolují miliony nebezpečných programů v podobě virů, trojských koní a dalších, které dokáží i během několika vteřin napadnout systém a napáchat velké škody. Najděte si nyní v létě několik minut a zkontrolujte zabezpečení vašeho počítače. Poradíme vám, jak nastavit ochranu tak, aby byl váš počítač maximálně chráněn.

Celý článek...
 
Jsou lepší plastová okna, nebo eurookna?
Úterý, 04. srpen 2015 07:15
Jsou lepší plastová okna, nebo eurookna?

Léto je ideální období pro realizaci rozsáhlejší rekonstrukce. Pokud si delší dobu pohráváte s myšlenkou na nová okna, nemarněte čas a pusťte se do toho. Ale co si počít v případě, že se stále nemůžete rozhodnout mezi plastovými a dřevěnými okny? Dřevo i plast mají své specifické vlastnosti a obecně nelze konstatovat, které řešení je nejlepší. Při výběru hrají roli individuální požadavky obyvatel a v neposlední řadě charakter bydlení.

Celý článek...
 
Zájemců o bydlení v Praze stále přibývá. Jaké druhy bydlení jsou nejvyhledávanější?
Pondělí, 03. srpen 2015 10:25
Zájemců o bydlení v Praze stále přibývá. Jaké druhy bydlení jsou nejvyhledávanější?

Bydlení v Praze se stává stále vyhledávanějším pojmem pro obyvatele celé republiky. Do Prahy se lidé stěhují nejčastěji kvůli zaměstnání, ale tento krok může být uskutečněn i z důvodu obliby velkoměstského stylu života. Ať už je důvod jakýkoliv, každoročně se počet nových pražanů zvyšuje. A nejedná se rozhodně o zanedbatelnou sumu, ale o několik procent nově příchozích. Jaké druhy bydlení nejčastěji vyhledávají noví obyvatelé hlavního města?

Celý článek...
 


Strana 7 z 18