Praha.cz

 
Kde vám v Praze opraví notebook levně a kvalitně?
Pondělí, 07. listopad 2016 17:22
Kde vám v Praze opraví notebook levně a kvalitně?

Ceny elektroniky dlouhodobě klesají, tak proč se trmácet s notebookem do opravny? Třeba proto, že vám ho opraví velmi levně. Navíc ani nemusíte nikam chodit. Vyzpovídali jsme odborníky z poboček známého servisního střediska ABAX a zjistili, proč se opravy notebooků většině lidem vyplatí.Situace se má následovně. Váš notebook již není v záruce a v autorizovaném servisu by vám za případnou opravu naúčtovali astronomickou částku. Jak je možné, že se vám vyplatí kontaktovat servis notebooků Praha? Nehledejte v tom háčky – výrazně nižší ceny jsou naprosto logické.


Technici z pobočky HP servis Praha vysvětlili, že ABAX odebírá náhradní díly od výrobců a zahraničních distributorů levněji než většina českých servisů. Podstatou roli však hraje diametrálně odlišný přístup k opravám. Zatímco autorizované servisy mění celou základní desku, v „neznačkovém“ servisu se snaží o výměnu vadných součástek, což má na konečnou cenu podstatný vliv.


praha.cz_abax_cz_01


Odborníci z pobočky Asus servis Praha nezapomněli upozornit na špičkové vybavení, které jim umožňuje efektivní servis bez nutnosti navýšení nákladů.


Nemusíte nikam chodit – kurýr váš notebook odveze i přiveze


Pokud vás od opravy odrazuje představa, že se s notebookem musíte vydat na druhý konec Prahy jen proto, abyste zjistili, že je neopravitelný, buďte v klidu. ABAX zajišťuje odvoz z jakéhokoliv místa, poté provede diagnostiku a pošle vám cenovou nabídku.


praha.cz_abax_cz_02


Opravy notebooků jsou rentabilní, což dokazuje statistika servisního centra. Technici realizují přes 80 % přijatých zakázek. Míra reklamací se dlouhodobě pohybuje pod 10 %, což je v daném oboru velmi slušné číslo. O průběhu zakázky budete mít po celou dobu přehled přímo na webu ABAXu. Notebook budete mít zpátky velmi rychle – nadpoloviční většina zakázek je realizována do jednoho týdne.
Komerční článek(ewe)Kde vám v Praze opraví notebook levně a kvalitně?