Praha.cz

 
Moderní materiály ve stavebnictví mají zelenou, zákazníci si je žádají
Čtvrtek, 01. říjen 2015 09:07
WoodPlastic

Díky špičkovým technologiím se na trhu setkáváme stále častěji s moderními materiály, které mají výborné užitné vlastnosti. Jedním z moderních terasových materiálů jsou dřevoplasty neboli WPC, které si získávají v poslední době čím dál víc příznivců. Dřevoplasty si zachovávají vzhled přírodního dřeva, díky přidané složce plastu však odolávají vnějším vlivům a mohou tak majitelům sloužit desítky let.


I mezi dřevoplasty je třeba ale vybírat opravdovou kvalitu. "Zákazník by si měl ověřit, zda má výrobce licenci, zda při výrobě používá kvalitní složky nebo jak dlouho záruk prodejce nabízí," uvedla Zuzana Krucká, marketingová manažerka společnosti WPC – WOODPLASTIC a.s.


Ta na zářijovém mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH v Praze představila zákazníkům novinku - obkladové profily z poplastovaného dřeva. Společnost tak rozšiřuje své portfolio o další produkt, který bude vedle terasových plných prken v nabídce.


V loňském roce WPC – WOODPLASTIC získala v rámci FOR ARCH (For Garden) ocenění GRAND PRIX 2015 za své čokoládové terasy Forest Plus Palisander, které jsou díky kombinaci sametového povrchu a čokoládovému odstínu na našem trhu ojedinělé.


WoodPlastic
Oblíbenost bezúdržbových dřevoplastových teras na trhu potvrzuje i ocenění Grand Prix 2015, které získal výrobce na pražském veletrhu For Arch za návrh hnědých i žíhaných teras v barvě čokolády.

Foto: Woodplastic.czModerní materiály ve stavebnictví mají zelenou, zákazníci si je žádají