Praha.cz

 
Nová tvář Žižkova nese název Na Vackově a bude stát za to!
Pátek, 30. říjen 2015 12:55
Nová tvář Žižkova nese název Na Vackově a bude stát za to!

Toužíte po novém bydlení v hlavním městě a stále hledáte místo, které předčí vaše očekávání? Pokud jste dospěli k závěru, že není možné najít luxusní a přitom levné byty v Praze, budete z nového developerského projektu s názvem Na Vackově nadšeni. Pohodlně se usaďte, představíme vám přednosti moderních bytů za neodolatelnou cenu!Základní charakteristika projektu

Levné bydlení na Praze 3 má na svědomí renomovaná developerská společnost Metrostav Development a.s. ve spolupráci s profesionály z MS Architekti. Dali si nelehký cíl – změnit tvář Žižkova a vytvořit lepší prostředí pro život budoucích obyvatel.


Na Vackově


Komplex tří budov, z nichž žádná nebude mít více než 5 pater, bude zasazen do koloritu v okolí ulice Olgy Havlové. A ačkoliv půjde o impozantní objekty, perfektně zapadnou do stávajícího koloritu a umocní atmosféru Žižkova. Za sebou stojící budovy propojí vnitřní plocha plná zeleně, která se stane novou relaxační zónou pro místní obyvatele.


Na Vackově

Vyberte si byt, který vám imponuje

Developerský projekt Na Vackově bude čítat 202 krásných bytů s různými dispozicemi. Singles a mladé bezdětné páry ocení malometrážní byty 1+kk a 2+kk, rodiny pak prostorné bytové jednotky 3+kk. Na své si přijdou i náročnější obyvatelé, kteří touží po ještě větším prostoru v podobě 4+kk. Ať už si však vyberete byt s menšími či většími dispozicemi, spolehněte se na přítomnost prvotřídních materiálů, promyšlené prostorové uspořádání a snahu o maximální využití denního světla.


Na Vackově

Kdo zaváhá, nebydlí

Dokončení projektu je plánováno na konec roku 2016 a první majitelé dostanou klíče od bytů do 28. 2. 2017. Máte-li o moderní byty v Praze 3 zájem, příliš dlouho neváhejte. Momentálně jsou již v prodeji a předpokládá se, že nejlepší bytové jednotky budou brzy rozprodány. Chcete-li se dozvědět další informace, pokračujte na byty.navackove.cz


Nová tvář Žižkova nese název Na Vackově a bude stát za to!