Praha.cz

 
Pořiďte si parkovací místo v centru Prahy
Pátek, 02. říjen 2015 12:12
Pořiďte si parkovací místo v centru Prahy

Když potřebujete zajet autem do centra, měli byste si vyhradit alespoň hodinu na parkování. I tak ale hrozí, že zaparkujete daleko od místa, kam potřebujete a ještě to bude drahé. Jděte na to chytře a pořiďte si luxusní garážové stání!V posledních měsících vzrůstá zájem o luxusní byty v centru Prahy. Noví majitelé si nákupem takových bytů zvyšují společenský status a zároveň si zajišťují komfortní bydlení přímo v srdci jednoho z nejkrásnějších hlavních měst Evropy.


Na luxusní byty Praha láká i investory ze zemí platících eurem, pro které je nákup takové nemovitosti výhodný. Není pak výjimkou, že byty zůstávají po většinu roku prázdné a jejich majitelé je využívají pouze o dovolené, nebo je půjčují přátelům.


Sekyra Group

Byty už nejsou, garážová stání ano

Mezi nejžádanější pražské čtvrti patří Vinohrady. Svědčí o tom fakt, že developerská společnost Sekyra Group zde v srpnu kompletně vyprodala byty z projektu Rezidence Korunní. Přestože se projekt skládal ze tří novostaveb, nezbývá už ani jeden volný byt.


Sekyra Group

Stále jsou však k dispozici garážová stání na stejné adrese, a to i pro nerezidenty! Každý si tak může zajistit parkování na místě, kde by ho jinak sháněl jen těžko.


Garáže Praha: zaparkujte auto v bezpečí

Nejde ale jen o parkování v dobré lokalitě. Garáže v Korunní nabízí srovnatelný luxus jako byty na adrese Praha Vinohrady. Podzemní garáže jsou vybaveny kamerovým systémem, který nonstop hlídá vjezd, výjezd a vstup. Do garáží je přístup 24 hodin denně přes recepci objektu.


Sekyra Group

Podobně jako byty, i garážová stání rychle mizí. Zbývá posledních pár volných míst, proto chcete-li mít jistotu, že na Vinohradech vždy dobře zaparkujete, kontaktujte společnost Sekyra Group.


Za 450 tisíc korun včetně DPH můžete mít jisté místo v dobře střežených podzemních garážích v centru Prahy.


Pořiďte si parkovací místo v centru Prahy