Praha.cz

 
Nacházíte se: Průvodce Fotografie Prahy Další pražská zákoutí

Pražská zákoutí známá i neznámá

Na fotografií můžete shlédnout jak místa, která jsou všem návštěvníkům Prahy známá, ale i ta, která jsou zapomenutá, ale stejně krásná. V ulici Nový svět si budete připadat, jak když opravdu kráčíte někam jinam. Při prohlídce pražské Zoo mnoho návštěvníků zapomíná na krásný Trojský zámek stojící ihned vedle.

Ještě méně lidí se dostane k Emauzskému klášteru s nevšední špičatou střechou, kostelu sv. Františka z Assisi či Břevnovskému klášteru, které zajisté patří mezi významné památky v české historii. Nakonec se můžeme zastavit i na některým z pražskýh hřbitovů, např. Vyšehradském, kde leží mnoho slavných osobností, kteří si zaslouží náš obdiv i po tolika letech.


Autorem fotografií je p. Michal Němejc - www.krasyprirody.cz

 

O autorovi:
Michal Němejc je profesionální fotograf, kterého Praha okouzlila natolik, že se rozhodl její atmosféru zachytit objektivem fotoaparátu. Během let 2005–2007 vytvořil rozsáhlou galerii s názvem Krásy Prahy, nově pak turistický průvodce Prahou, který najdete na adrese www.kamvpraze.info. Kromě Prahy Michal Němejc fotografuje i krajinu - www.krasyprirody.cz vás přesvědčí o tom, že za krásnými přírodními scenériemi není třeba jezdit daleko.

Všechny fotografie je možné zakoupit pro komerční i nekomerční účely za výhodné ceny. Bližší informace získáte na e-mailové adrese michal@krasyprirody.cz.

DOPORUČUJEME

Fotografie Prahy - Galerie nejkrásnějších míst a zákoutí Prahy. | Kam v Praze - Načerpejte inspiraci v turistickém průvodci Prahou.

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz