Praha.cz

 
Nacházíte se: Pražané Pražanům Vaše zprávy Benefiční koncert: Pražská ZOO opět zvedá hlavu
Benefiční koncert: Pražská ZOO opět zvedá hlavu
Neděle, 09. červen 2013 15:48
Benefiční koncert: Pražská ZOO opět zvedá hlavu

Znovu po jedenácti letech způsobily nedávné povodně obrovské materiální škody v trojské zoologické zahradě. Znovu po jedenácti letech se scházejí přední čeští muzikanti a kapely, aby svým benefičním koncertem pomohli s obnovou ZOO. Těšit se můžete na Tomáše Kluse i Žlutého psa.
Podtitul koncertu „opět po 11 letech“ je dostatečně výmluvný. Pražská zoologická zahrada se sotva vzpamatovala z povodní v roce 2002 a nyní musí čelit nové výzvě, znovu stamilionovými náklady rekonstruovat poškozený areál. Benefiční koncert na podporu popovodňové obnovy se uskuteční již zítra, tedy ve středu 12. června ve velkém sále pražské Lucerny.

Bez nároku na honorář vystoupí například držitel Zlatého slavíka pro nejlepšího zpěváka roku Tomáš Klus, držitelé Zlatého slavíka pro skokana roku, kapela Eddie Stoilow, legendární Žlutý pes, Wohnout, Michal Hrůza, Xindl X, Marek Ztracený, Děda Mládek Illegal Band a další.

Cena vstupenek je jednotná a je stanovena na 300 korun. Zakoupit je můžete v předprodejní síti Ticketpro. Začátek koncertu je plánován na 20.00 hodin. Veškerý zisk z koncertu je určen na obnovu pražské zoologické zahrady.

Pražská ZOO opět zvedá hlavuBenefiční koncert: Pražská ZOO opět zvedá hlavu
 

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz