Praha.cz

 
Nacházíte se: Pražané Pražanům Vaše zprávy Cryptex.cz - Prostorová úniková hra pro týmy 2-5 lidí
Cryptex.cz - Prostorová úniková hra pro týmy 2-5 lidí
Úterý, 13. srpen 2013 06:48

Týmová hra Cryptex pro skupinky 2-5 lidí, na Praze 5, přináší zcela nový herní zážitek a dobrodružství. Vyřešte logické a další nástrahy v některé z našich místností do 60 minut a poté se dostaňte z místnosti ven. Klíčem k úspěchu je důvtip a logické myšlení.


Tato prostorová hra vám umožní vstoupit do jiné doby, na jiná místa, tam kde se setkáte se zcela novým dobrodružstvím a zábavou. Vybrat si můžete některou ze dvou herních misí.

Buď máte šanci najít ztracený poklad bohatého podnikatele, který tento sklep použil jako jediný svůj úkryt, aby se schoval před pronásledovateli v době války. Nebo je zde druhá možnost zkusit se vydat na cestu do začátku 20. století do tajné podzemní gangsterské kanceláře, abyste zde včas deaktivovali bombu, která brzy může vyhodit celou nadzemní budovu do povětří a přitom v ní zemře mnoho nevinných lidí.

Všechno, co musíte pouze udělat, je rezervovat si vhodný čas (60 min) na hru, následně zapojit vaší fantazii, logické myšlení a užít si spoustu zábavy. Nejedná se o virtuální realitu, ani fyzicky namáhavou aktivitu. Hra Cryptex je určena pro každého.

Cryptex.cz - Prostorová úniková hra pro týmy 2-5 lidí
 

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz