Praha.cz

 
Nacházíte se: Zprávy Zprávy z Prahy Utvořte dvojice a přijďte si zaběhat do pražské zoologické zahrady
Utvořte dvojice a přijďte si zaběhat do pražské zoologické zahrady
Pátek, 08. duben 2016 16:05
Utvořte dvojice a přijďte si zaběhat do pražské zoologické zahrady

Pro všechny příznivce sportu je v sobotu 9. dubna 2016 v Zoo Praha připraven tradiční jarní Běh dvojic Zakázankou. Nad pořádáním letošního čtvrtého ročníku převzala sponzorskou záštitu síť outdoorových podejen Hudysport, která pro vítěze jednotlivých kategorií připravila věcné ceny. Vítěz kromě poháru ředitele zoo získá možnost nahlédnutí do zázemí chovu některých zvířat, jako jsou žirafy, lachtani či velké želvy.


Neváhejte dlouho! Všichni zájemci, kteří se Běhu dvojic Zakázankou chtějí zúčastnit, se mohou zaregistrovat emailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , a to do dnešní 16. hodiny. Do přihlašovacího mailu je nutné uvést celé jméno a rok narození obou účastníků a telefonní kontakt. Společně s potvrzením registrace obdrží běžci informace o přesné době startu a další potřebné pokyny. Pokud se zájemci nezaregistrují včas, mohou zkusit štěstí v den konání závodu přímo u startu, kde až do naplnění kapacity budou registrace přijímány.


Foto_1_DSC_3336_export – kopie Běh dvojic Zakázankou se uskuteční v sobotu 9. dubna 2016 v době od 10 do 14 hodin. Je rozdělen do dvou kategorií. V první kategorii budou soutěžit dvojice složené z dospělého běžce a dítěte do 15 let, kteří poběží na trase dlouhé 500 metrů. Druhou kategorii budou tvořit dvojice dospělých běžců, na které čeká trasa dlouhá 2000 metrů. Start obou tras bude na jednom místě u vstupu na Zakázanku v Velké voliéry dravců. Cíl kratší trasy bude na konci Zakázanky u občerstvení Obora, delší trasa bude mít cíl na stejném místě jako start, tedy pod Voliérou velkých dravců. Na všechny páry, které doběhnou do cíle, čeká odměna.


A jaké ocenění čeká na první tři dvojice z každé kategorie?


1. místo - Pohár ředitele zoo a výprava 5 osob do zázemí chovu některého z našich zvířat

2. místo - Noční prohlídka zoo až pro 5 osob

3. místo - Dárky ze Zoo Praha


Foto a zdroj: Zoo Praha, foto Petr Hamerník

(ewe)Utvořte dvojice a přijďte si zaběhat do pražské zoologické zahrady