Praha.cz

 
Chystáte konferenci v Praze? Vyberte si exkluzivní místo!
Úterý, 31. říjen 2017 17:23
Chystáte konferenci v Praze? Vyberte si exkluzivní místo!

Jak dosáhnout toho, aby se o vaší konferenci hovořilo jen v superlativech? Musíte dodržet několik zásad. V prvé řadě akci uspořádejte pouze v případě, že chcete veřejnosti sdělit něco důležitého. V řadě druhé nechte hovořit spíkry, kteří si s mikrofonem rozumí a umí strhnout pozornost posluchačů. A za třetí? Nenechávejte na náhodě výběr konferenčních prostor. Vsaďte na ty nejlepší a budete mít jistotu, že vše dopadne na výbornou.


Význam prostředí, ve kterém se akce koná, není radno podceňovat. Vhodně zvolené prostory pro konferenci v Praze mohou doslova zachránit situaci, kdy v jinak pečlivě připraveném programu něco nevyjde. Díky kombinaci stylového konferenčního sálu a kvalitních cateringových služeb vám hosté leccos prominou.


praha.cz_hotelbelvedereprague_cz_01


Ti nejúspěšnější konferenciéři nenechávají nic na náhodě a vybírají si prověřená místa, která lze označit jako prestižní či exkluzivní. Na určitých položkách – a pronájem konferenčního sálu mezi ně rozhodně patří – se zkrátka nešetří.


Ale pro jaké konkrétní konferenční prostory byste se měli rozhodnout vy? K nejoblíbenějším místům patří impozantní čtyřhvězdičkový hotel Belvedere Praha.


Belvedere je místem jako stvořeným pro konání větších akcí. Disponuje dostatečně velkými konferenčními prostory s celkovou kapacitou přesahující 400 osob. Do společenského sálu se vejde téměř 300 osob a konají se zde nejen konference, ale také plesy, módní přehlídky apod. Preferujete-li komornější prostředí, bude se vám líbit Club Memphis v suterénu hotelu. Neméně útulné jsou i dva oddělené salonky v exekutivním patře.


praha.cz_hotelbelvedereprague_cz_02


Vyhlášený pražská hotel nabízí zájemcům o uspořádání konference i kompletní technické vybavení včetně tlumočnických kabin, dataprojektorů a flipchartů. Samozřejmostí jsou také cateringové služby na velmi vysoké úrovni.


Bližší informace a fotogalerii a možnost rezervace najdete na www.hotelbelvedereprague.cz.


Komerční článek

(ewe)Chystáte konferenci v Praze? Vyberte si exkluzivní místo!