Praha.cz

 
Prodej bytů v Praze se dostal do pohybu
Sobota, 10. prosinec 2016 08:32
Prodej bytů v Praze se dostal do pohybu

Řešíte bydlení v Praze? Rozhodli jste se pro koupi nového bytu? Hledáte dobrou lokalitu? Pak již nehledejte a obraťte se na společnost FINEP, která již 20 let nabízí komfortní bydlení všem, kteří chtějí moderní a kvalitní bydlení v atraktivních pražských lokalitách. Společnost FINEP na všechny byty nabízí nadstandardní záruku 3 roky.


Západní město - Britská čtvrť X ve Stodůlkách


Britská čtvrť na Praze 5 je rezidenční projekt s výjimečnou architekturou, který nabízí zajímavé byty, a to jak pro rodiny s dětmi, tak i pro mladé páry či singles. Lokalita je plná zeleně a navíc má skvělou dopravní dostupnost. Je vymezena dopravními tepnami; Jaremiášovou ulicí a Rozvadovskou spojkou, jež přímo navazuje na pražský okruh a plzeňskou dálnici D5. Velkou výhodou tohoto projektu je i vlastní vstup do metra, který ústí přímo na náměstí. Zde najdete také veškeré potřebné služby, např. prodejnu Billa, restauraci Kolkovnu, bankomat či drogerii DM. Po několika minutách chůze dorazíte také do oblíbeného nákupního centra Avion s obchody Tesco, IKEA, Jysk, A3 sport, Takko Fashion či Datart.


praha.cz_finep_cz_01


Prosek Park X - nové byty na Praze 9


Projekt Prosek Park X tvoří dva rezidenční domy, které nabízejí 177 bytů s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk, který má 119 m². Byty na Proseku se pyšní možností variabilního řešení prostoru, přesně podle vašich představ a požadavků. K dalším výhodám patří i parkování přímo pod domem. Projekt Prosek Park svojí lokalitou navazuje i na stávající infrastrukturu čtvrti, nabízí veškerou občanskou vybavenost a vynikající dostupnost MHD, v centru Prahy jste za 15 minut. Uvidíte, moderní bydlení na Proseku si zamilujete na první pohled.


praha.cz_finep_cz_02


Sjednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku nebo se přijďte inspirovat do vzorového bytu společnosti FINEP.
Komerční článek

(ewe)Prodej bytů v Praze se dostal do pohybu