Praha.cz

 
Nacházíte se: Průvodce Fotografie Prahy Centrum Prahy

Centrum Prahy

Nejsou to jen prázdná slova, když se o Praze říká, že je stověžatá. Kam pohlédnete, uvidíte jednu věžičku vedle druhé. Nejkrásnější výhled nabízí Petřínská rozhledna, kde dohlédnete až na samý okraj Prahy. Nesmíme ani opomenout výhled od Pražského hradu či Staroměstské radnice. Naskytnou se Vám takové pohledy, které neuvidíte odnikud ze země.

Nebo se můžete svézt kočárem, který Vám navodí atmosféru dávné doby. Narazíte na místa tak výjimečná, že je budete chtít vidět znovu a znovu.


Autorem fotografií je p. Michal Němejc - www.krasyprirody.cz

 

O autorovi:
Michal Němejc je profesionální fotograf, kterého Praha okouzlila natolik, že se rozhodl její atmosféru zachytit objektivem fotoaparátu. Během let 2005–2007 vytvořil rozsáhlou galerii s názvem Krásy Prahy, nově pak turistický průvodce Prahou, který najdete na adrese www.kamvpraze.info. Kromě Prahy Michal Němejc fotografuje i krajinu - www.krasyprirody.cz vás přesvědčí o tom, že za krásnými přírodními scenériemi není třeba jezdit daleko.

Všechny fotografie je možné zakoupit pro komerční i nekomerční účely za výhodné ceny. Bližší informace získáte na e-mailové adrese michal@krasyprirody.cz.

DOPORUČUJEME

Fotografie Prahy - Galerie nejkrásnějších míst a zákoutí Prahy. | Kam v Praze - Načerpejte inspiraci v turistickém průvodci Prahou.

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz